Банковий масаж

image056Банковий масаж — це прекрасна стародавня техніка, яка знайшла застосування в сучасній медицині Дія банкового масажу заснована на стимуляції припливу крові до шкіри і роздратуванні шкірних рецепторів завдяки створеного в банку вакууму. Вакуум викликає місцевий прилив крові і лімфи до шкіри, що надає рефлекторний вплив на судини внутрішніх органів. Крім того, в області впливу утворюються біологічно активні речовини, що стимулюють обмінні та відновлювальні процеси. Тому баночний масаж покращує циркуляцію крові, усуває застої міжтканинної рідини (ефект лімфодренажа), стимулює обмін речовин і шкірне дихання в масажованих ділянці тіла. Шкіра стає пружною, підвищується її тонус і еластичність.

Лікувальні властивості баночного масажу

Банковий масаж може застосовуватися як самостійно, так і служити доповненням до традиційного масажу, фізіотерапії, процедурам догляду за обличчям і тілом. Він надає заспокійливу на нервову систему, і масажована часто входить в стан глибокої релаксації. На терапевтичному рівні баночний масаж корисний при лікуванні багатьох захворювань і станів, в тому числі гіпертонії, підвищеної тривожності, втоми, хронічних головних болів, фибромиалгии і невралгії. Процедури для тіла в поєднанні з банковим масажем допомагають усунути целюліт; перенапружені або затерплі м’язи швидко розслабляються і приходять в тонус вже після декількох хвилин банкового масажу.

Банковий масаж не викликає запалення шкіри і не шкодить внутрішнім органам. Він може зняти запалення, але не посилити його. Техніка баночного масажу дуже ефективна при використанні в якості контрастної терапії з гарячими або холодними компресами або мазями.

Одне із найпопулярніших сьогодні застосувань глибокого баночного масажу — лікування целюліту. Хоча в сучасній СПА-індустрії існує чимало ефективних апаратних засобів усунення цього косметичного дефекту, баночний масаж залишається лідером серед антицелюлітних процедур. Вакуумний ефект забезпечує хороший дренаж і стимулює кровообіг, що дозволяє усунути застої міжтканинної рідини і позбутися від прикрої «апельсинової кірки». При целюліті виконують баночний масаж стегон і сідниць. Банки переміщують коловими, зигзагоподібними і прямолінійними рухами. Для посилення ефекту масажованих поверхню змащують антівоцеллюлітним кремом або олією. Результати антицелюлітного баночного масажу помітні вже через місяць.

Більше Статей