Навчання в приватній клініці “Аксіс”.

В суботу 13 жовтня, колектив “Medlon”  у повному складі по обміну досвідом відвідав дружню приватну клініку «Аксіс» , розташовану у м. Вінниця.

Протягом робочого дня ми ознайомлювались з сучасними технологіями та методиками в галузі медичної реабілітації, приймали участь у проведенні діагностично-лікувальних процедур та маніпуляцій, були присутні при огляді важких пацієнтів.

Хочу висловити слова подяки за теплий і гостинний прийом одному з засновників клініки, кандидату медичних наук, нейрохірургу вищої категорії і просто чудовій людині Костянину Івановичу Горбатюку та директору клініки Аллі Олександрівні Даніелян. Особлива подяка за потужну ввідну у світ реабілітології головному лікарю клініки Олегу Олександровичу Буянову та лікарю-реабілітологу Олексію Андрійовичу Огаєвичу !!!

Дякуємо, друзі,  за навчання та гостинність!!!

Як завжди нам вдалося поєднати приємне з корисним та побувати на феєричному шоу фонтанів Roshen та відвідати музей-садибу Вишня, де проживав та здобув свій останній притулок видатний лікар минулого Микола Іванович Пірогов.

Дякую всім колегам за чудову подорож!

Залишити коментар