Науково-практична конференція нейрохірургів України у древньому Кам’янці-Подільському з міжнародною участю

14-16 вересня у древньому Кам’янці пройшла науково-практична конференція нейрохірургів України з міжнародною участю на тему “Травматичні ураження центральної та периферійної нервової системи”. В конференції прийняли участь близько 200-т делегатів з усіх куточків України а також представники США, Румунії, Молдови, Азербайджану, Алжиру, Єгипту та Туреччини.   Для нашого міста це надзвичайно важлива подія. Місто відвідали такі світила нейрохірургії світового рівня, як директор ДУ “Інститут нейрохірургії ім. ак. Ромоданова А.П.” Євген Педаченко, президент Української Асоціації Нейрохірургів Володимир Смоланка,   професор Анатолій Морозов, професор Микола Поліщук, доктор медичних наук Вадим Білошицький, кандидат медичних наук Андрій Гук, доктор медичних наук Микола Каджая та ще десятки та сотні відомих на весь світ величин, для перерахунку яких не вистачить сторінки. Потужний внесок в проведення конференції був зроблений владою міста, яка всебічно сприяла і допомагала оргкомітету. Особлива подяка міському голові Михайлу Симашкевичу та секретарю міської Ради Дмитру Васильянову. Не можна не згадати справжнього патріота свого міста Олександра Зарембу, який особисто розважав гостей під час прогулянки фортецею. Фуршет в Старобульварному був неперевершений пані Ірина Шутяк доклала всіх зусиль для дотримання високого рівня. І безумовно такого дійства би ніколи не вийшло, якби не чудовий готель, в якому це все відбувалось. Особлива подяка колективу готелю “Клеопатра”  а персонально   пані  Валентині та пані Людмилі    які  забезпечив всім нам таке незабутнє свято.

На жаль не обійшлось без ложки дьогтю, і надзвичайно неприємно те, що подали нам її люди, від яких цього ніяк не очікували і якби не креативність, винахідливість та стриманість  членів оргкомітету, то подорож корабликом по Дністру перетворилась би на суцільне пекло. Але все було гаразд.

Наприкінці я хочу подякувати саме тим людям, хто створив це свято – моїм друзям і членам оргкомітету з якими ми за ці дні здружились і стали однією дружною сім’єю Лонтковській Наталі, Глабець Ірині, Брунько Ользі,  Головачу Олегу, Довгань Юлі, Гутник Юлі та Оксані Рогожі.

Будемо мати надію, що це не останній захід який ми провели в нашому прекрасному місті.

Залишити коментар